Jó napot zártunk, de a sebességet növelni szeretnénk

8 gyorsasági szakaszon, több mint 100 versenykilométer megtétele után kategóriájukban 10. helyen zárta a Szardínia Rally első napját Turán Frigyes és Zsiros Gábor. Rendkívül változatos, izgalmas murvás terepen, bár elég rossz minőségű pályákon zajlott a küzdelem a pénteki versenynapon.

Apró hibákkal ugyan, de összességében jó napot zártunk? ? kezdte a Ford Fiesta R5 rallyautóval versenyző Turán Frici. Két gyorsaságin keresztül némileg megnehezítette a dolgunkat a turbó nyomás vezérlő hibája, illetve megütöttük a futóművet, ami szintén hátráltatott kicsit. Ezeket leszámítva szerencsére tényleg nem volt semmi komolyabb probléma. Örülök a pozíciónknak, ám holnap szeretnék kicsit növelni a sebességünkön, és közelebb autózni a versenytársainkhoz. A pályák eléggé rossz minőségűek, ezért ma kicsit óvatosabban vettük a kanyarokat. Szombaton igyekszünk lefaragni az időkülönbségből és mind kategóriánkban, mind összesítésben előrébb lépni a rangsorban.