Válj egy napra Turán Frici navigátorává!

A 2024-es rali szezonban egyedülálló élménnyel gazdagodhat hat szerencsés szurkoló, aki egy napra megtapasztalhatja, milyen Turán Frigyes navigátorának lenni.

"A következő idényben is hat hazai versenyen állunk majd rajthoz a Magyar Országos Rali Bajnokságban. 2024 viszont azért is lesz különleges, mert minden verseny előtti teszten kipróbálhatja magát mellettem a navigátori ülésben egy-egy szerencsés nyertes" - mesél a nem mindennapi lehetőségről Turán Frici.

Azok között ugyanis, akik minimum 40 ezer forint értékben vásárolnak relikviákat Turán Frici webshopjában, kisorsolnak az év során 6 nyertest, akik egy próbakör erejéig az ország egyik legelismertebb rali pilótájának navigátorai lehetnek. A győztesek egy előre egyeztetett verseny előtti teszten eltölthetnek egy teljes napot a Turán Motorsport csapatával, beleshetnek a kulisszák mögé és versenykörülmények között, versenytempóban élhetik át a páratlan élményt Turán Frici navigátori ülésében.